• DYREKCJA

• Dyrekcja szkoły

• Dyrektor: mgr Monika Sławińska

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego - Wydział Biologii.

Ukończyła:

• Podyplomowe Studia na Politechnice Świętokrzyskiej - Studium Postaw Informatyki - - Informatyka dla nauczycieli,
            • Studia Podyplomowe w zakresie Zarządzania Oświatą w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej
              w Józefowie,
            • Studia Podyplomowe w zakresie Nauczania Chemii w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego.

Nauczyciel dyplomowany biologii i informatyki - staż pedagogiczny 1999-2023.

Wizytator w Kuratorium Oświaty w Warszawie - 2013-2016.

Ewaluator - 2013-2016.

Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego dla Komisji Dyscyplinarnej dla Nauczycieli przy Wojewodzie Mazowieckim - 2014-2016.

W 2017 r. za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania nagrodzona Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

W 2021 r. za wkład pracy społecznej w dziedzinie wychowania i opieki nad dzieckiem odznaczona odznaką Przyjaciel Dziecka TPD.

Zastępca dyrektora od 1 IX 2022 r.: mgr Ewa Grzybowska

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego - specjalność Filologia germańska.

Ukończyła

• Studia podyplomowe na Uniwersytcie Warszawskim – Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych – kierunek Rynek Pracy o specjalności Doradztwo Zawodowe i Edukacyjne,
            • Studia podyplomowe w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku – Wydział Pedagogiczny, Instytut Kształcenia Podyplomowego - kierunek Wychowanie do życia w rodzinie i wychowanie seksualne.

Nauczyciel dyplomowany języka niemieckiego staż pedagogiczny 2006-2023.

Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej od 2011 r.

W 2019 r. za wkład pracy społecznej w dziedzinie wychowania i opieki nad dzieckiem odznaczona odznaką Przyjaciel Dziecka TPD.